Imprezy plenerowe.

/

Imprezy plenerowe
Urodziny, jubileusze, lub proste spotkanie z przyjaciółmi ... niezależnie od okazji, przyjęcia organizowane na świeżym powietrzu są doskonałym sposobem , aby cieszyć się piękną pogodą i towarzystwem najbliższych . 


Organizowanie i prowadzenie takiego spotkania może wydawać się trudne, ale przy dobrej organizacji i niezbędnym wyposażeniu z pewnością będzie ono sukcesem.
Po przygotowaniu menu odpowiedniego do okazji, na przyjęciu w ogrodzie najlepiej sprawdza się forma bufetu. Ponadto, aby ułatwić sobie aranżację uroczystości najlepiej jest użyć jednorazowych talerzy, sztućców, kubków czy obrusów. Istnieje bardzo szeroka gama niezbędnych akcesoriów które pomogą i uatrakcyjnią przyjęcie.
Wystrój przyjęcia nadaje ton i mówi wiele o gospodarzu. Dopasowanie odpowiedniej kolorystyki może być również dużym wyzwaniem. Kolorowe akcesoria są świetnym sposobem , aby atrakcyjnie udekorować stoły. Aby uzyskać maksymalny efekt, należy skupić się na motywie/kolorze przewodnim i maksymalnie dwóch innych uzupełniających go. Najłatwiej zastosować go dzięki kubkom, serwetkom, talerzykom czy obrusom. Na rynku dostępny jest olbrzymi wybór kolorystyczny dekoracji i zastawy stołowej. Talerze i naczynia są w różnych stylach , od nowoczesnego do tradycyjnego, w różnych rozmiarach i kształtach i każdy na pewno znajdzie coś odpowiedniego.
Podczas przyjęć na zewnątrz nie może zabraknąć sałatek i zimnych przekąsek. Należy pamiętać o zapewnieniu gościom odpowiednich salaterek umożliwiających nałożenie sobie surówek. Aby nasze potrawy zapadły w pamięć, dobrym sposobem jest zaserwowanie oryginalnych sosów i dipów, które każdy może nałożyć sobie według uznania do wcześniej przygotowanych, estetycznych pojemniczków na dressingi.
Zachowując proste menu jak: sałatki, kanapki, przekąski i ciasta które są wizualnie apetyczne, ładnie podane - to gotowy przepis  na udane przyjęcie. 

  • 2 czerwca 2015